Nowa seria Samsunga, czyli Galaxy „M”!

Samsung nie zwalania tempa w swoich poczynaniach technologicznych i planuje na dzień 28 stycznia 2019 roku pokazać serię Galaxy M.
Samsung jako gigant będący w czołówce sprzedaży urządzeń mobilnych, czuje oddech konkurencji. Aby nie stracić pozycji, producent przygotowuje się do kolejnej ofensywy i rewolucji w swoich smartfonach Galaxy


Oprócz ekranu z wcięciem “dziwacznym Notchem” i małymi ramkami widzimy, że w telefonach pojawi się podwójny aparat z ultraszerokokątnym obiektywem. Reklamowe banery obrazują, że w telefonach z rodziny Galaxy M możemy spodziewać się dobrej baterii oraz szybkiego ładowania. Taka cząstkowa specyfikacja nie powinna nikogo dziwić.

Znalezione obrazy dla zapytania samsung galaxy m


Na ten moment nie wiemy zbyt wiele o tych smartfonach. Właśnie dlaczego piszę w liczbie mnogiej? Otóż medialne przecieki informują, że na początek możemy zobaczyć 3 modele, o nazwach: Galaxy M10, Galaxy M20 i Galaxy M30. Z pewnością takie oznaczenie być może różni się od pozostałych modeli z rodziny Galaxy, ale jestem przekonany, że modele będą idealnie plasować się na przykładzie (specyfikacji) Galaxy A3 , Galaxy A5 oraz Galaxy A8.


Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.