Suunto Baro – multifunkcyjny zegarek

Kiedy zwykły Smartwatch nie wzbudza już w Tobie zainteresowania, wręcz odwrotnie znudził Ci się i szukasz czegoś nowego…
Firma Suunto oferuje multifunkcyjny zegarek który możesz nabyć za około 2500zł.
Mowa tu o modelu Baro 9 w wersji titanium

Znalezione obrazy dla zapytania suunto 9 baro

 

Co ma w sobie tak wspaniałego, że trzeba za niego położyć aż 2500zł?

 • Barometryczny pomiar wysokości – dzięki wbudowanemu czujnikowi urządzenie dokonuje stałego pomiaru bezwzględnego ciśnienia atmosferycznego. Na podstawie uzyskanych pomiarów oraz wartości odniesienia obliczana jest wysokość lub ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza.
 • Szacowane tętno nadgarstkowe – urządzenie jest w stanie odczytać przepływ krwi przez naczynia krwionośne, dzięki czemu możliwe jest oszacowanie tętna w trakcie ćwiczeń.
 • 80 trybów sportowych – do każdej aktywności przypisana jest zdefiniowana ilość trybów sportowych. Możesz tworzyć także nowe, niestandardowe tryby dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Inteligentne tryby baterii – urządzenie może działać w oparciu o trzy zdefiniowane tryby baterii: Wydajność, Wytrzymałość i Ultra.
 • Nawigacja GPS – umożliwia odczytywanie i zapisywanie pokonywanych tras.
 • Fusedtrack – algorytm, który łączy dane GPS i czujnika ruchu w celu zwiększenia dokładności śledzenia i określania dystansu. Umożliwia to dłuższe działanie na zasilaniu bateryjnym.zegarek-meski-suunto-9-g1-baro-titanium-black-ss050145000_01
  Suunto wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, to znaczy:
 • Czarna koperta wykonana z poliamidu, wzmocnionego włóknem szklanym, wykończona wyjątkowo wytrzymałym i doskonale prezentującym się tytanowym pierścieniem.
 • Pasek z wygodnego w noszeniu silikonu w kolorze czarnym, który można w prosty sposób wymienić (trzy sekundy, bez żadnych narzędzi!).
 • Zabezpieczające wyświetlacz szkiełko szafirowe. Wykonane zostało z niezwykle odpornego na zarysowania minerału naturalnego, którego twardość oceniono na dziewięć punktów w dziesięciostopniowej skali Mohsa (większą twardością odznacza się jedynie diament).

  ss05014500

  Mimo wysokiej ceny sprzętu, cieszy się on dużą popularnością oraz sporym pożądaniem wśród sportowców.
  Ocena Rankingowa to 5/5 możliwych punktów

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.