S10! Czy zrobił efekt „wow”?

Znalezione obrazy dla zapytania galaxy s10

Nie ukrywajmy, każdy z nas na to czekał. Było wiele przecieków, wiele domysłów, domniemań jak S10 będzie wyglądał i pracował.
Teraz pytanie: Czy zszokował tak jak tego oczekiwaliśmy?
Nowością na pewno jest „inny” ekran niż w konkurencyjnych urządzeniach. Mowa tu o „oczku” które znajduje się w prawej górnej części wyświetlacza.
Możemy się domyślać, że wykonanie notch’a czyli popularnego wcięcia nie robiłoby wrażenia, ponieważ jest znane z innych modeli. Samsung postanowił wstawić coś swojego, czego jeszcze nie ma.
Modele serii „S” zawsze wzbudzałby ogromne zainteresowanie, czy jest tak również teraz przy najnowszym sprzęcie?
Czy oczko było tutaj potrzebne ? Zapewne po to, aby ukryć przedni aparat w ekranie… 🙂

Znalezione obrazy dla zapytania galaxy s10

Samsung zdecydował się na prezentację 3 nowych modeli.
Do tej pory flagowce w innej wersji to ( Galaxy S3 Mini, S4 Mini, S5 Mini )
Po Galaxy S5 Mini samsung zrezygnował z pomniejszonej wersji, więc model Galaxy S6 miał ze sobą kompana S6Edge, telefon z zaokrąglonymi krawędziami i funkcją edge. Model S7 również pojawił się w parze z S7 edgem. Po modelu S7edge przyszła pora na Galaxy S8 a z nim większa wersja czyli Galaxy S8+.
W przypadku pojawienia się trzech wersji prezentowanego modelu, Samsung tłumaczy, że ich telefony są skierowane dla każdego stąd też pojawienie się modelu S10 lite który zaprezentowany został jako model budżetowy (ok. 3000zł).

Można rzecz, że Apple cały czas wyznacza standardy w tworzeniu prestiżowych telefonów. Tak więc Samsung nie pozostaje dłużny i również „kasuje” nie małe pieniądze za swoje telefony. Za najlepszą wersje S10+ z pamięcią 1TB zapłacimy około 6700zł!

Samsung Galaxy S10 - premiera


Czy opłaca się kupić S10, kiedy S9 poza różnicą w ekranie na prawdę rewelacyjnie pracuje? Różnice w szybkości są nieodczuwalne z punktu widzenia użytkownika w obu telefonach.
Kwestie wyboru pozostawmy każdemu indywidualnie, aby stwierdzić czy telefon jest super, trzeba na nim troszkę popracować.

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.