Inteligentny kosz na śmieci – gigant znów zaskakuje!

Xiaomi Townew, to nowy produkt który od razu wywołuje uśmiech na twarzy użytkownika. Wyrzucanie śmieci nigdy nie było przyjemniejsze.

Ten pojemnik nie wyrzuci śmieci automatycznie. Nie, to nie jest robot, ale może pomóc użytkownikom dzięki temu, że wykonuje pewne zadania, które zapewniają bezpieczniejsze obchodzenie się z odpadami.
Xiaomi wprowadziło na rynek nowy produkt na platformie crowdfundingowej. Jest nim inteligentny kosz na śmieci.

Znalezione obrazy dla zapytania kosz na śmieci xiaomi

Pod względem wymiaru ma 40 cm wysokości, waży 3,5 kg i ma pojemność 15,5 l. Cechuje go także beżowy wygląd. Produkt wyceniono na 199 juanów czyli ok. 110zł ( należy pamiętać że tak duża paczka może kosztować więcej niż sam produkt )
Kiedy kosz wyczuwa ruch, pokrywa otwiera się i nie trzeba jej wcale dotykać ani pochylać się nad nią. Inteligentny kosz na śmieci może również automatycznie pakować odpady, gdy jest pełny. Dodatkowo potrafi automatycznie wymienić worek na odpady po usunięciu starego.

Główną cechą pojemnika na śmieci jest pokrywa, która otwiera się automatycznie za pomocą indukcji. Pokrywka jest szczelna i może skutecznie blokować przykry zapach, dzięki czemu nie przyciąga much. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny czujnik, który wykrywa ludzką dłoń lub inne zbliżające się obiekty w odległości 0-35 cm.

Znalezione obrazy dla zapytania kosz xiaomi

 

Kosz na śmieci zasilany jest akumulatorem o pojemności 2000mAh co wystarcza na 35 dni w trybie ciągłej pracy po tym czasie kosz na sieci należny naładować.

Co jeszcze można napisać o modelu Townew? Może zatrzymać się jeszcze przy estetyce? Design całkiem fajny. Minimalistyczny. Śmietnika nie trzeba już chować w szafce. Może być częścią wystroju z wygodniejszym dostępem dla domowników.

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.