Xiaomi Mi Air Purifier MAX – oczyszczacz do wielkich przestrzeni o wielkich możliwościach!

Nowy produkt od Chińskiego producenta to coś czego oczekują osoby które przebywają znaczną ilość czasu w dużych zamkniętych pomieszczeniach. Air Purifier Max został stworzony głównie do walki ze Smog-iem z którym Chiny mają równie duży problem co kraje Europy środkowej. Ten Gigant potrafi oczyścić 1000 m3 na godzinę, mało tego wymiany filtrów można dokonywać raz w roku ( są 2 filtry )

Xiaomi Mi Air Purifier MAX cena opinie

Na rynku od dawien dawna pojawią się co rusz nowe produkty które pomagają nam w codziennym życiu. Jednak firma Xiaomi okazuje się być bardzo konkurencyjna pod względem jakości oraz ceny. Cena nowego urządzenia to ok 1999 juanów czyli po przewalutowaniu koszt około 1080zł.

Xiaomi idealnie będzie pracował na powierzchni około 120 m2. Filtry które są na pokładzie urządzenia powinny spokojnie przepracować od 6 do max 12 miesięcy. Po tym czasie należy je wymienić. Zmiany można oczywiście dokonać samemu, ponieważ są to filtry mocowane od góry urządzenia więc samodzielna wymiana jest możliwa beż problemu.

Xiaomi Mi Air Purifier MAX ma moduł Wi-Fi, który pozwala na nawiązanie połączenia z innymi urządzeniami. Producent przygotował aplikację na smartfony, którą pokrótce opisaliśmy przy odkurzaczu Xiaomi i dzięki niej możemy sterować zdalnie oczyszczaczem. Urządzenie podobnie jak w poprzedniej wersji wyposażono w ekran o technologii OLED który wyświetla informacje dla użytkownika.

Oczyszczacz od Xiaomi może być pozytywnie odebrany przez użytkowników dzięki swojej cichej pracy, tylko 34dB natomiast wymiary to 386 x 386 x 965 mm, a waga z filtrami nie przekracza 18 kilogramów.

Xiaomi Mi Air Purifier MAX cena opinie

W skrócie:

  • Ekran OLED
  • Głośność do 34 dB
  • 386 x 386 x 965 mm
  • 18 kg
  • Dwufiltrowy system
  • Żywotność filtrów od 6 do 12 miesięcy
  • Wi-Fi, zdalne sterowanie
  • Aplikacja mobilna na smartfony
  • Wydajność do 1000 m3/h

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.