Fotel relaksacyjny Xiaomi Smart Leisure Massage Chair

Xiaomi Momoda Smart Leisure Massage Chair 2

Relaksacyjnym, dlaczego? Otóż Xiaomi po raz kolejny postanawia iść nie o jeden, a o kilka kroków wprzód niż konkurencja i prezentuje fotel do masażu. Urządzenie zostało stworzone dla każdego, kto chce odprężyć się po ciężkim dniu pracy bądź też odczuwa dyskomfort w pewnych partiach ciała. Ten sprzęt może również zrewolucjonizować rynek medyczny, bowiem ma zagwarantować użytkownikom  masaż zaczynający się na karku, a kończący na nogach. Do wyboru mamy kilka rodzajów masażu oraz poziomów jego intensywności.

Znalezione obrazy dla zapytania fotel do masażu xiaomi

XIAOMI Smart Leisure Massage Chair – bo tak brzmi pełna nazwa azjatyckiego fotela możemy ją przetłumaczyć jako inteligentne krzesło do masażu. Masażer można oczywiście połączyć z Aplikacją MiHome i swobodnie wydawać polecenia że swojego smartfona.
Fotel wykonano ze skóry syntetycznej co może powodować szybkie jego zużycie (materiał może się brudzić  i wycierać). Niemniej jednak kto by pomyślał, że w jego domu potrzebny jest fotel do masażu i relaksu, do czasu aż sam nie zostanie poddany jego działaniu.
Kąt nachylenia wynosi aż 126 stopni co sprawa że można się na nim swobodnie „wyciągnąć”. Samo urządzenie generuje zaś 55decybeli co może być uciążliwe dla pewnego grona klientów.

Xiaomi Momoda Smart Leisure Massage Chair 1

Na chwilę obecną fotel dostępny jest tylko i wyłącznie w Chinach, czekamy aż pojawi się on w Europie. Na chwile obecną znamy jego cenę: 3999juanów czyli granice 2200zł.

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.