Tesla to nie tylko samochód elektryczny, to również przenośna energia!

Tesla, słysząc to słowo każdy z nas ma przed oczyma samochód elektryczny który kosztuje krocie. Niekoniecznie, od kilku dni w katalogu firmy pojawił się POWERBANK. Teraz już każdy może być klientem Tesli chociażby ze względów finansowych, bowiem urządzenie kosztować będzie ok. 45$ czyli granice 160zł (przy obecnym kursie Dolara).

Według najnowszych danych około 82% populacji ludności ma dostęp do smartfonów. Tesla właśnie wyciąga dłoń do maniaków elektroniki mobilnej. Każdemu z nas zdarza się czy to w pociągu czy też w podróży zapomnieć doładować telefon przed wyjściem, wyjazdem. Od teraz możemy podróżować spokojniej a do tego nasz powerbank nie musi być prostokątny i nieciekawy.

Pierwsze wrażenie, takie samo jak pierwszy raz ktoś ujrzy Nowy Model Tesli Roadster, przyciąga oko, jest poręczny i niewielkich gabarytów, taki jaki właśnie powinien być POWERBANK.
Urządzenie wyposażone jest w zaledwie jedno ogniwo 18650 o pojemności 3350mAh ale to nie zwykły akumulator, jest to takie samo ogniwo jakie zostało użyte przy produkcji samochodów ze stajni Tesla. Jako ciekawostka możemy przeliczyć że pojemność akumulatora w Tesli S jest równa wielkości 7000 właśnie tych Powerbanków.

Urządzenie wyposażone zostało w końcówkę Lightning oraz micro USB. Ku zdziwieniu brakuje nam tutaj zdecydowanie USB typu C gdyż większość urządzeń zaprezentowanych w III kwartale 2017r. wyposażone jest właśnie w to złącze.

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, wybierając ten tekst i wciskając Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.